Druhý den Mistrovství světa

Kanada U20 x Švédsko 17:1 (phorcredit Jouni Valkeeniemi)

Kanaďanky pokračovaly ve spanilé jízdě, v dnešním zápase si snadno poradily s týmem Švédska. Linda Björling v čase 58:42 jen kosmeticky upravila výsledek utkání na konečných 17:1 pro Kanadu U21.

Česká republika x USA 4:14 (photocredit Jouni Valkeeniemi)

V druhém zápase české hráčky čekalo další zámořské družstvo, tentokrát USA. Američanky skórovaly hned v druhé minutě, ale o necelou minutu později srovnala prvním českým gólem na Mistrovství světa Dominique Rodrigue. České nadšení netrvalo bohužel moc dlouho, konec čtvrtiny 1:5 v náš neprospěch. V druhé části USA odskočilo o další dvě branky. Přesto češky zabojovaly a ve třetí části opět Dominique Rodrigue upravovala na 2:7 a 3:8. V závěrečné části se do černého trefila ještě Kateřina Čapková a svým gólem uzavřela celkové skóre na konečných 4:14 pro USA. Nejlepší hráčky zápasu: (USA), Dominique Rodrigue (CZE)

Finsko U20 x Slovensko 48:0 (photocredit WRC 2016)

Ve třetím zápase dne se přepisovaly historické statistiky. Slovensko při své premiéře podlehlo rekordním výsledkem Finsku U20 0:48.